Kierownik Produkcji

Job Description

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukuje Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIKA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad realizowaniem procesów produkcyjnych;
  • Zarządzanie gospodarką materiałową;
  • Zarządzanie zespołem.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe mechaniczne;
  • Znajomość zasad systemów hydraulicznych i pneumatycznych;
  • Znajomość systemu „lean manufacturing”;
  • Wiedza z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość systemów ERP/MRP;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Rzetelność, kompetentność.

KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Pracę z dynamicznym zespołem nastawionym na efekt i wysoką jakość.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

5710