Kierownik Robót

Dla naszego partnera, firmy realizującej projekty w branży energii odnawialnej szukamy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT

Lokalizacja: Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, Słupsk

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesem realizacji projektu z zakresu energii odnawialnej: budowanie od zera instalacji oraz prowadzenie robót towarzyszących;
  • Planowanie optymalnej siły roboczej, materiałów i zasobów między różnymi obszarami roboczymi;
  • Zapewnianie terminowości realizacji projektu pod kątem budżetu oraz wymagań jakościowych;
  • Negocjacje umów z podwykonawcami oraz kontrolowanie realizacji postępów projektu;
  • Nadzorowanie oraz sporządzenie dokumentacji technicznej;
  • Raportowanie kierownikowi projektu oraz bieżąca współpraca z zespołami.

Oczekiwania:

  • Doświadczanie w projektach związanych z energią odnawialną;
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Elektryka, Energetyka lub pokrewnych;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi;
  • Znajomość rynku energii odnawialnej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Realizowanie innowacyjnych projektów z branży energetyczno-budowlanej;
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę B2B;
  • Premie projektowe;
  • Współpracę ze świetnym zespołem najlepszych inżynierów i w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj” obok.

6440