Kierownik Apteki

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI

OBOWIĄZKI:

  • Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego zespołu;
  • Profesjonalna obsługa pacjentów;
  • Budowanie trwałych kontaktów z pacjentami;
  • Prowadzenie dokumentacji aptecznej;
  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych;
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu;
  • Uprawnienia kierownicze;
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu;
  • Znajomość programu KAMSOFT;
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta.

KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Pracę w sieci, która stawia dobro Pacjenta na pierwszym miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.