Key Account Manager

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – stabilnej, integratorskiej firmy IT specjalizującej się w rozwijaniu rozwiązań infrastrukturalnych i softwarowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na obszarze Polski zachodniej;
  • Praca z rozwiązaniami z obszaru infrastruktury i softwaru (m.in. security, back-up, wirtualizacja);
  • Współpraca z działem pre-sales i działem technicznym;
  • Rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami firmy;

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i produktów IT;
  • Mile widziana wiedza techniczna z obszaru infrastruktury;
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowca;
  • Sukcesy w otwieraniu i finalizowaniu relacji sprzedażowych z nowymi klientami;
  • Szukamy pasjonata, osoby czerpiącej satysfakcję z tego pełnego wyzwań fachu!

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym na poziomie starszego specjalisty ds. sprzedaży;
  • Premie projektowe, zwroty posprzedażowe, premie na koniec roku;
  • Samochód służbowy i laptop;
  • Pakiet benefitów;
  • Wolną rękę w podejmowaniu działań sprzedażowych;
  • Wsparcie zespołu presales i najlepszych specjalistów technicznych w branży!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.