Junior Java Developer

Dla naszego Partnera – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach tworzenia oprogramowania dla klientów zewnętrznych;
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności;
  • Rozwój oraz optymalizacja istniejących funkcjonalności;
  • Testowanie aplikacji;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Dbanie o wysoką jakość kodu;
  • Współpraca z architektami i analitykami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne na publicznych uczelniach);
  • Znajomość Java 8;
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad Clean Code;
  • Umiejętność pisania testów w oparciu o bibliotekę JUnit;
  • Znajomość systemów kontroli wersji Git, SVN;
  • Znajomość systemów bazodanowych oraz języka SQL;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane:

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Java;
  • Praktyczna znajomość Maven;
  • Praktyczna znajomość technologii REST;
  • Praktyczna wiedza z zakresu administracji i obsługi systemów *NIX;
  • Doświadczenie w pracy z potokami CI/CD;
  • Wiedza z zakresu serwerów aplikacyjnych.

Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z najnowocześniejszymi technologiami;
  • Niepowtarzalną okazję na zdobycie doświadczenia w systemach i rozwiązaniach klasy Enterprise;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne  do posiadanych kompetencji oraz rozbudowany system premiowy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet bonusów pozapłacowych .

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pośrednictwem formularza aplikacyjnego obok.