Java Developer – Konsultant

Dla naszego partnera – uznanego integratora rozwiązań informatycznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w charakterze konsultanta autorskiego produktu – platformy mikroserwisowej zbudowanej w oparciu o Javę 8 oraz Spring;
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności aplikacji opartych o platformę;
  • Wsparcie klientów końcowych w zakresie doradztwa co do możliwości platformy, ewentualnych zmian i dopasowania produktu do biznesowych potrzeb klienta;
  • Ścisła współpraca z producentem rozwiązania;
  • Współtworzenie architektury rozwijanego systemu oraz dbanie o wysoką jakość kodu;
  • Praca z nowoczesnymi technologiami z obszaru Javy, udostępnianymi bezpośrednio przez Oracle ekskluzywnie na potrzeby prowadzonego projektu.

OCZEKIWANIA:

  • Chęć pracy w charakterze konsultanta i doradcy ds. produktu opartego o Javę;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Java (min. 2 lata);

  • Serię szkoleń produktowych prowadzonych przez producenta produktu;
  • Współpracę z doświadczonymi kolegami i naukę rozwiązań opartych na architekturze mikroserwisowej;
  • Możliwość poznania specyfiki pracy na dużych systemach finansowych;
  • Możliwość udziału w spotkaniach i konferencjach branżowych objętych patronatem Oracle;
  • Okazję na zdobycie doświadczenia w systemach i rozwiązaniach klasy Enterprise;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System premiowy powiązany z charakterem pracy w roli konsultanta;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów;
  • Imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj”.