Inżynier Systemowy

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – stabilnej, integratorskiej firmy IT specjalizującej się w rozwijaniu rozwiązań infrastrukturalnych i softwarowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach wdrożeniowych związanych z serwerami oraz wirtualizacją (konfiguracja,
  • wirtualizacja, administracja);
  • Obsługa aplikacji serwerowych oraz systemów operacyjnych Microsoft;
  • Opieka nad środowiskiem serwerowym i sieciowym wybranych klientów firmy;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość serwerów Intel x86 Lenovo, HP, Dell;
  • Znajomość platform wirtualizacyjnych Vmware i/lub Hyper-V;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do wyjazdów w 1-2 dniowe delegacje;
  • Mile widziane: znajomość systemów oraz aplikacji serwerowych Microsoft oraz ogólna wiedza dot. systemów backupu i zagadnień sieciowych; znajomość jęz. niemieckiego;

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym;
  • Premie projektowe, uznaniowe oraz premie na koniec roku;
  • Szkolenia techniczne, prowadzone przez liderów na rynku;
  • Pakiet benefitów;
  • Wsparcie kolegów z zespołu inżynierskiego – najlepszych specjalistów technicznych w branży!

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj” obok.