Inżynier serwisu

Dla naszego partnera – firmy oferującej rozwiązania z obszaru  elektroniki morskiej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier serwisu (branża morska)

Miejsce pracy: Trójmiasto

OPIS STANOWISKA:

  • Serwis sprzętu radiowo-nawigacyjnego;
  • Nadzór nad poprawnością działania sprzętu;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Kontakt z klientami w języku angielskim;
  • Praca na statkach w porcie w Trójmieście,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: elektronika, radioelektronika lub automatyka);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonalnością urządzeń nawigacyjno-radiowych;
  • Praktyczna znajomość oprogramowania typu CAD;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.