Inżynier Produktu

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy o skandynawskim kapitale, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: północ Polski

OPIS STANOWISKA:

  • Wdrażanie i uzgadnianie z klientem nowych produktów,
  • Współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji,
  • Kalkulacja cenowa nowych produktów,
  • Wdrażanie rozwiązań na życzenia klientów,
  • Udoskonalanie istniejących produktów i optymalizacja kosztów.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Otwartość na innowacje,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Dyspozycyjność.

KLIENT OFERUJE:

  • Jasno sprecyzowany system premiowy,
  • Indywidualne, elastyczne podejście do kandydata i jego potrzeb,
  • Atrakcyjny i jasny system szkoleniowy,
  • Liczne benefity: dofinansowanie nauki języka obcego, dofinansowania z okazji świąt, dopłaty do aktywności sportowej i wypoczynku, finansowanie biletów na lokalne eventy, imprezy integracyjne, wycieczki dla pracowników, upominki na różne okazje.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.