Inżynier / Pracownik B+R

W ramach współpracy z naszym nowym Partnerem, Tigura poszukuje Inżyniera do Działu Badawczo – Rozwojowego ściśle związanego z Ceramiką. Firma zlokalizowana jest malowniczych okolicach Jeleniej Góry i obecnie pracuje nad unikatowym projektem, którego efektem będzie innowacyjny filtr dyskowy. Niemiecki kapitał i długoletnia tradycja w Branży Ceramiczno-Technicznej gwarantują pracę w gronie profesjonalistów oraz możliwość rozwoju zawodowego przy nowatorskich projektach.

Stanowisko: Inżynier / pracownik B+R z branży ceramicznej

Miejsce pracy: Mysłakowice (10 km od Jeleniej Góry)

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne uczestnictwo w pracach badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie technologii wytwarzania innowacyjnego produktu: energooszczędnego filtra dyskowego cieczy na bazie pianki ceramicznej;
  • Dbanie o prawidłowy przebieg pracy i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych;
  • Analiza danych i wyników uzyskanych z przeprowadzanych badań oraz tworzenie na ich podstawie raportów;
  • Badanie możliwości wdrażania nowych technologii produkcji wykorzystujących park maszynowy;
  • Prowadzenie badań laboratoryjnych i prób technologicznych;
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej związanej z projektem.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie zawodowe lub akademickie w zakresie ceramiki;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Doświadczenie w zakresie realizacji prac badawczo-rozwojowych,
  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego i czytania rysunków technicznych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy unikatowym, innowacyjnym projekcie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Różnorodne benefity: premie kwartalne, służbowy laptop oraz telefon komórkowy, różnorodne Szkolenia (możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w Oddziałach Firmy w Niemczech), pakiet relokacyjny;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.