Inżynier Help Desk – PRACA ZDALNA

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy z branży IT, dostawcy oprogramowania dla amerykańskich klientów, poszukuje Kandydata/-ki na stanowisko:

3000 – 6000 netto (do negocjacji)

OPIS STANOWISKA:

  • Przyjmowanie zgłoszeń, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Nadzorowanie systemów wewnętrznych;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla Klientów w ramach realizowanych projektów
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w administracji serwerami Windows;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość zagadnień sieciowych;
  • Doświadczenie w budowaniu sieci komputerowych od zera;
  • Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość serwerów Linux;
  • Doświadczenie w pracy zdalnej;

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Wynagrodzenie: 3000 – 6000 netto (do negocjacji);
  • Pracę zdalną, w godzinach: 14:00/16:00 – 22:00/00:00 polskiego czasu, lub pracę w godzinach 8.00-16.00 plus okazjonalne dyżury w godzinach popołudniowych;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja-it@tigura.pl z dopiskiem „Inżynier Help Desk”

Prosimy o zamieszczenie klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

4513