Integration Tester

Dla naszego partnera – firmy, która tworzy inteligentne systemy transportowe, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie i dokumentowanie przypadków testowych i planów testów dla integracji komponentów SW
  • Wykonywanie testów, raportowanie postępów i wyników końcowych
  • Zgłaszanie problemów i wspieranie programistów w analizie
  • Utrzymywanie infrastruktury testowej

OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania klasy enterprise
  • Projektowanie i dokumentowanie przypadków testowych i planów testów
  • Dobre zrozumienie cyklu życia oprogramowania (Software Development Life Cycle)
  • Swobodna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w PowerShell, doświadczenie w pracy z JIRA XRay, doświadczenie w testowaniu API, utrzymanie infrastruktury testowej

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia.
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, szkolenia językowe, budżet szkoleniowy.
  • Roczną premię.
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8280