HR Manager

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera firmy realizującej projekty z branży energii odnawialnej , poszukuje kandydatów na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Pełnienie kluczowej roli z budowaniu kompetentnego zespołu firmy z branży energii odnawialnej
  • Odpowiedzialność za pełny cykl działań HR – umowy z pracownikami, polityka HR, benefity, rekrutacja itd.
  • Pełnienie roli doradcy oraz eksperta odnośnie wszelkich kwestii dotyczących obszaru HR w firmie
  • Czynny udział w dobieraniu zespołu, w tym ocena potencjalnych kandydatów pod kątem dopasowania do roli, udział w rozmowach z zaproszonymi kandydatami, ofertowanie najlepszych kandydatów i koordynacja pozostałych działań rekrutacyjnych
  • Onboarding nowych pracowników we współpracy z pozostałymi managerami
  • Wdrażanie globalnych projektów oraz wsparcie inicjatyw w zakresie rekrutacji oraz employer brandingu
  • Bliska współpraca z pozostałymi członkami zespołu HR

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w roli HR Managera, najlepiej w środowisku korporacyjnym
  • Otwartość, kreatywność, nieszablonowe myślenie
  • Pozytywne nastawienie do wyzwań i szukania rozwiązań
  • Odnajdywanie się w pracy zespołowej
  • Komunikatywność i umiejętność słuchania
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu organizacji typu greenfield / start up

  • Pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem
  • Kluczową rolę w tworzeniu nowej inwestycji z branży energii odnawialnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną atmosferę pracy z kompetentnymi i inspirującymi ludźmi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
  • Premie projektowe wypłacane na koniec roku oraz pakiet benefitów

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj” obok ogłoszenia.