Helpdesk IT

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – firmy IT z branży kryptowalut, poszukuje kandydata na stanowisko:

HELPDESK IT

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: do 5.000 netto (preferowane B2B)

OPIS STANOWISKA:

  • Wdrożenie się w pracę na projektach związanych z obszarem kryptowalut;
  • Udział w tworzeniu nowego działu w strukturach firmy;
  • Przyjmowanie zgłoszeń, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z obsługą klientów platformy kryptowalutowej;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów w ramach realizowanych projektów;
  • Współpraca z zespołem developerskim;
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług;
  • Możliwość dalszego rozwoju w stronę lidera działu helpdesk.

OCZEKIWANIA:

  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym (poziom min. B2) i język chiński/koreański/japoński na poziomie dobrym (poziom min. B1);
  • Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Mile widziane doświadczenie na helpdesku.

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie: do 5000 netto (preferowane B2B);
  • Możliwość poznania od wewnątrz firmy IT specjalizującej się w produktach związanych z kryptowalutami;
  • Możliwość łączenia pracy ze studiami;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, głównie z klientami z USA i Azji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.