Fullstack Software Developer

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FULLSTACK SOFTWARE DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój własnego systemu firmy, opartego o architekturę SaaS, który służy dla obróbki dużej ilości danych finansowych;
  • Współtworzenie architektury rozwijanego systemu oraz dbanie o wysoką jakość kodu;
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności systemu, które będą podtrzymywać oraz zwiększać wydajność i niezawodność systemu;
  • Przeprowadzanie code review współpracowników.

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość, co najmniej jednego języka dynamicznie typowanego (Ruby, Python)
  • Dobra znajomość Java Script oraz technologii powiązanych;
  • Płynna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2/C1);
  • Znajomość frameworków wspierających działania backendowe (np. Ruby on Rails) oraz  systemu kontroli wersji Git;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z metodologiami Agile / Scrum.

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w trybie home office – do 40% czasu pracy;
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowy monitor, ergonomiczne krzesła);
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w ścisłym centrum Wrocławia;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.