Front-End Developer

Dla naszego partnera – firmy IT, tworzącej rozwiązania dla firm z branży sztucznej inteligencji oraz e-commerce poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Front-end Developer

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie atrakcyjnych wizualnie aplikacji webowych oraz stron internetowych w oparciu o technologie front-end’owe (HTML/CSS, JavaScript, React.js),
  • Integracja rozwiązania z platformami klasy Enterprise,
  • Współpraca z zespołem deweloperskim austriackiego działu firmy.

  OCZEKIWANIA:

  • Praktyczne doświadczenie z techlogiami front-end’owymi – HTML, CSS, JavaScript,
  • Dobra znajomość React.js (lub chęć rozwoju w tym kierunku),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, korespondencję oraz prowadzenie dokumentacji w tym języku.
  • Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii.

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii,
  • Realny wpływ na wszystkie aspekty rozwoju produktu (od momentu tworzenia koncepcji aż po wdrożenie gotowych rozwiązań),
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Pracę w trybie home office – do 20% czasu pracy;
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowy monitor, ergonomiczne krzesła),
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w ścisłym centrum Wrocławia;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport,
  • Świeże soki, owoce, kawy i herbaty w biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.