Front-End Developer

Dla naszego partnera – ustabilizowanego start-upu z branży gamblingowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Oferowane wynagrodzenie: 5000 – 7000 zł netto

Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4)

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie dużej platformy gamblingowej w oparciu o technologie front-end’owe (JavaScript, jQuery, HTML, CSS);
  • Tworzenie nowych funkcjonalności;
  • Współpraca z zespołem.

Oczekiwania :

  • Dobra znajomość JavaScript, CSS3, HTML5;
  • Znajomość Angular (mile widziane);
  • Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu;
  • Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (płatne urlopy i L4);
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach;
  • Nowoczesne biuro w centrum Szczecina;
  • Firmowe lunch’e oraz zniżki w pobliskiej restauracji;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.