Front-End Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – start’upowej firmy z branży kryptowalut, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Front-end Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 10.000 – 17.000 zł netto na fakturze / B2B

Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie aplikacji webowych i mobilnych w oparciu o technologie front-end’owe (JavaScript, Vue.js, React.js, React Native, NativeScript);
  • rozwijanie i optymalizacja serwisów wspierających platformę finansową oraz tworzenie nowych serwisów;
  • współpraca z zespołem deweloperskim.

OCZEKIWANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość JavaScript, React.js, Vue.js;
  • znajomość takich technologii, jak: HTML5, CSS3, GIT, RWD, Sass (lub Less);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość UI, UX
  • znajomość jednej z technologii: C#, .NET, ASP.NET, RESTful service, WebAPI, MVC, JSON, WebService, XML

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 10.000 – 17.000 zł netto na fakturze (na umowie B2B);
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę);
  • pracę w trybie home office raz w tygodniu;
  • przyjazną atmosferę;
  • wysokiej klasy sprzęt;
  • udział w interesujących i rozwijających się projektach;
  • pracę z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.