DevOps Engineer

Dla naszego Klienta – firmy tworzącej nowoczesne rozwiązaniu informatyczne dla przemysłu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie nowej infrastruktury i rozwiązań;
  • Utrzymywanie ciągłości pracy systemów oraz aplikacji biznesowych – Instalacja/Konfiguracja;
  • Automatyzacja środowiska IT przy użyciu technologii CI;
  • Rozwiązywanie problemów;
  • Ścisła współpraca z zespołem developerów.

Oczekiwania:

  • Praktyczna zanojomość Java SE;
  • Doświadczenie w administrowaniu Windows/Linux;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. SVN, GIT);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki, bądź pokrewne);
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość platform AWS lub Azure;
  • Znajomość zagadnień i rozwiązań chmurowych;
  • Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie – do wyboru);
  • Pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach;
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj”.