C + + Developer

Dla naszego partnera – firmy, która tworzy inteligentne systemy transportowe, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój oprogramowania dla komputerów pokładowych pojazdów;
  • Analiza wymagań i projektowanie oprogramowania na poziomie komponentów, szczególnie w zakresie sieci i komunikacji (głos i dane);
  • Pisanie testów jednostkowych i testów integracyjnych w celu zapewnienia jakości oprogramowania;
  • Prowadzenie dokumentacji programistycznej.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku C + +;
  • Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego;
  • Mile widziane: praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w oparciu o system operacyjny Linux, znajomość języka Java, wiedza z zakresu Angular, wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji, wiedza specjalistyczna z zakresu komunikacji głosowej i transmisji danych, doświadczenie w zakresie Yocto, doświadczenie w zakresie GIT, doświadczenie w Continuous Integration i Delivery management, wiedza na temat SCRUM;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, szkolenia językowe, budżet szkoleniowy;
  • Roczną premię;
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8295