Senior C# Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – znanego dostawcy rozwiązań IT, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Senior C#  Developer

Miejsce pracy: Szczecin

Oferowane wynagrodzenie: 9.000 – 15.000 PLN brutto (do negocjacji)

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój nowoczesnych rozwiązań IT w branży medycznej;
  • Pisanie nowych funkcjonalność i utrzymanie istniejącego kodu;
  • Dbanie o wysoką jakość kodu;
  • Współpraca z zespołem.

Oczekiwania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość C# i .NET Framework;
  • Praktyczna znajomość usług WCF/Web;
  • Dobra znajomość OOP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego i wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Mile widziana znajomość Angular, Angular JS, HTML5 i ReST/SOAP.

Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie – 9.000 – 15.000 PLN brutto (do negocjacji);
  • Udział w ciekawym projekcie o zasięgu międzynarodowym;
  • Pracę przy produkcie, nie w outsourcing’u;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracy w zgranym zespole;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, fundusz inwestycyjny i inne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.