C# Developer

Dla naszego partnera – firmy, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania inżynieryjnego dla kompletnego cyklu życia maszyn, fabryk i systemów mobilnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i implementacja oprogramowania w technologiach .NET;
  • Tworzenie przejrzystego i dobrze zaprojektowanego kodu;
  • Wdrażanie w pełni funkcjonalnych aplikacji;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu w technologiach: C# / ASP.NET / design pattern;
  • Znajomość środowiska MS Visual Studio, Azure DevOps oraz Git;
  • Zaangażowanie, pasja i kreatywność, solidność;
  • Mile widziane: znajomość rozwiązań CAD/CAE oraz technologii Node.js / TypeScript / Angular 2 / Apache Cordova
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Wynagrodzenie 7 000 zł – 15 000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8342