Back-end Developer (Java / Ruby)

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JAVA BACK-END DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój własnego systemu firmy, opartego o architekturę SaaS, który służy dla obróbki dużej ilości danych finansowych;
  • Współtworzenie architektury rozwijanego systemu oraz dbanie o wysoką jakość kodu;
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności systemu, które będą podtrzymywać oraz zwiększać wydajność i niezawodność systemu;
  • Praca z nowoczesnymi technologiami z obszaru Javy, udostępnianymi bezpośrednio przez producentów ekskluzywnie na potrzeby prowadzonego projektu;
  • Przeprowadzanie code review dla współpracowników.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne przy tworzeniu rozwiązań backendowych w technologiach (Java/Ruby);
  • Płynna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2/C1);
  • Znajomość narzędzi wspierających działania backendowe (Spring, Hibernate, Ruby on Rails) oraz  systemu kontroli wersji Git;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z metodologiami Agile / Scrum

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w trybie home office – do 40% czasu pracy;
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w ścisłym centrum Wrocławia;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.