Programista PLC

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy prowadzącej projekty dla przemysłu, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

OPIS STANOWISKA:

  • Opracowanie algorytmów sterowania,
  • Zaprojektowanie i inicjowanie aplikacji programowych na sterownikach SIEMENS, ALLEN BRADLEY i innych;
  • Zaprojektowanie, inicjowanie i monitorowanie aplikacji wizualizacji z pomocą pakietów WinCC, InTouch , RSView32,
  • Analizowanie bieżących problemów i podejmowanie działań korygujących w związku z podejmowanymi inwestycjami,
  • Opracowanie systemów baz danych i systemów raportowania.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektrotechnika, elektronika)
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy nad różnorodnymi projektami dla klientów z różnych branż (chemiczna, papiernicza, spożywcza, elektryczna etc.)
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową,
  • Znajomość programowania sterowników S7 firmy SIEMENS,
  • Znajomość oprogramowania WinCC i innych pakietów firmy SIEMENS,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z zagranicznymi klientami,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w wymiarze 30% czasu pracy.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość programowania innych sterowników,
  • Znajomość języka niemieckiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Świetną atmosferę pracy, z kompetentnymi ludźmi,
  • Różnorodne benefity: karty MultiSport, stół do piłkarzyków,  wspólne wyjścia itp.
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę awansu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.