Automatyk-Elektryk

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Automatyk – Elektryk

Miejsce pracy: Zielona Góra

OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń automatycznych w zakładzie oraz utrzymanie ich wysokiej wydajności i jednocześnie niskiego udziału błędu,
  • Kontrolowanie pracy maszyn oraz dokonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych,
  • Inicjowanie oraz realizowanie zmian oprogramowania urządzeń produkcyjnych w celu podniesienia efektywności i niezawodności urządzeń,
  • Diagnozowanie, analizowanie, określanie przyczyn  oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze napraw serwisowych maszyn.

WYMAGANIA:

  • Znajomość oprogramowania sterowników Siemens,
  • Swobodne korzystanie ze schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • Chęć rozwoju w dziedzinie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki.

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe,
  • Znajomość języka niemieckiego lub chęć jego nauki.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w nowym parku maszynowym,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

6572