Asystent ds. Rekrutacji

Masz już za sobą pierwsze kroki na rynku pracy, ale szukasz czegoś poważniejszego?
Widzisz się w pracy na stanowisku administracyjnym w biznesowym środowisku?
Interesujesz się branżą HR i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenia w tym obszarze?
Dołącz do zespołu Tigura! Szukamy energicznych, dobrze zorganizowanych i zorientowanych na cel młodych ludzi, którzy wesprą nasz dział rekrutacji średniego i wyższego szczebla.

ASYSTENT DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Wsparcie Konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych w branżach IT,
    Inżynieria, Management;
  • Czynne uczestnictwo w pracach zespołu projektowego realizującego rekrutacje dla
    kluczowych Klientów firmy;
  • Prowadzenie bezpośrednich poszukiwań Kandydatów na stanowiska średniego i
    wyższego szczebla;
  • Administrowanie bazą Kandydatów;
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń;
  • Selekcja aplikacji.

Korzyści:

  • Przyjazna i otwarta atmosfera w pracy;
  • Jasno określona ścieżka rozwoju kariery – możliwość awansu na samodzielnego
    rekrutera;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR;
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów (mile widziane socjologia,
    psychologia, zarządzanie, manager personalny itp.);
  • Autentyczne zainteresowanie branżą HR;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi prostych programów graficznych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowany, zainteresowana?

Prześlij swoje CV za pomocą przyciska „Aplikuj”.