Asystent ds. Rekrutacji

Masz już za sobą pierwsze kroki na rynku pracy, ale szukasz czegoś poważniejszego? Widzisz się w pracy na stanowisku administracyjnym w biznesowym środowisku? Interesujesz się branżą HR i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenia w tym obszarze? Dołącz do zespołu Tigura! Szukamy energicznych, dobrze zorganizowanych i zorientowanych na cel młodych ludzi, którzy wesprą nasz dział rekrutacji średniego i wyższego szczebla.

ASYSTENT DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Wsparcie Konsultantów w realizacji projektów rekrutacyjnych w branżach IT, Farmacja, Inżynieria;
  • Czynne uczestnictwo w pracach zespołu projektowego realizującego rekrutacje dla kluczowych Klientów firmy;
  • Prowadzenie bezpośrednich poszukiwań Kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Administrowanie bazą Kandydatów;
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń;
  • Selekcja aplikacji.

Korzyści:

  • Przyjazna i otwarta atmosfera w pracy;
  • Jasno określona ścieżka rozwoju kariery – możliwość awansu na samodzielnego rekrutera;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR;
  • Praca na pełen lub część etatu – możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • W każdy piątek pracę do 15.00, a ostatnią godzinę poświęconą na wymianę doświadczeń przy wspólnym obiedzie 😉

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów (mile widziane socjologia, psychologia, zarządzanie, manager personalny itp.);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi prostych programów graficznych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowany, zainteresowana?

Prześlij swoje CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego!