Angular Developer

Dla naszego partnera – znanego dostawcy rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ANGULAR DEVELOPER

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: do 15.000 PLN brutto

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowej w środowisku .NET dla sektora publicznego na potrzeby krajów skandynawskich oraz dla branży medycznej
  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowej z wykorzystaniem Angular 6 / Angular JS;
  • Optymalizacja oprogramowania i zabezpieczenie kodu (code review, implementacja testów jednostkowych oraz testów automatycznych);
  • Współtworzenie architektury rozwijanego systemu;
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim, QA i analitykiem biznesowym.

OCZEKIWANIA:

  • Komercyjne doświadczenie w pracy z Angular / Angular JS – min 2 lata;
  • Chęć nauki rozwiązań opartych o język C# oraz platformę .NET;
  • Doświadczenie w pracy w środowisk Scrum/Agile – mile widziane;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2).

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami nad autorskim, innowacyjnym produktem;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz dużo szkoleń – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych;
  • Pracę w kilkuosobowym zespole w metodologii Scrum;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (jest możliwość pracy na B2B);
  • Dofinansowanie szkoleń technicznych oraz kursów językowych;
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie zdrowotne, fundusz inwestycyjny i inne).
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość sporadycznej pracy z domu
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Szczecina (powyżej 100 km).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.