Android Developer

Dla naszego partnera – międzynarodowego dostawcy rozwiązań IT dla przemysłu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie mobilnej aplikacji bankowej na platformie Android;
  • Główne zadania obejmują pracę nad systemami uwierzytelnień i bezpieczeństwa aplikacji;
  • Nadzór nad rozwojem technologii przypisanych do aplikacji mobilnych;
  • Wykonywanie testów jednostkowych oraz testów interfejsu użytkownika;
  • Praca ze zwinnymi metodami zarządzania projektami.

OCZEKIWANIA:

  • Praktyczna znajomość Android SDK oraz Java;
  • Znajomość Jenkins oraz GIT;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki, bądź pokrewne);
  • Mile widziana znajomość zwinnych metod zarządzania projektami.

  • Prace w międzynarodowej firmie IT, specjalizującej się m.in. w obszarze sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości oraz bezpieczeństwa internetowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie – do wyboru);
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;
  • Cykliczne imprezy, wyjazdy integracyjne, konkursy wewnątrz firmowe;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj”.