Administrative Assistant

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera firmy realizującej projekty z branży energii odnawialnej , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie wsparcia w codziennych sprawach biznesowo-administracyjnych;
  • Ciągły kontakt z interesariuszami;
  • Organizacja spotkań i wydarzeń;
  • Reprezentowanie firmy – przyjmowanie gości, klientów, dostawców;
  • Zapewnienie sprawnego obiegu informacji i dokumentacji;
  • Organizacja podróży służbowych;
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, korespondencji i innej dokumentacji,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura – zakup materiałów biurowych itp.;
  • Kalkulacja arkuszy wydatków.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe administracyjne bądź inżynieryjne;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy administracyjnej: w organizowaniu wyjazdów służbowych, reprezentowaniu firmy, zarządzaniu biurem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (Word, Excel, Power Point);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Systematyczność, dokładność, wysoka kultura osobista.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka hiszpańskiego;
  • Znajomość procesu inwestycyjnego;
  • Znajomość zagadnień związanych z funduszami unijnymi, grantami;
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Udział w tworzeniu nowej inwestycji z branży energii odnawialnej;
  • Pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Świetną atmosferę pracy z kompetentnymi i inspirującymi ludźmi;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Premie projektowe wypłacane na koniec roku;

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj” obok ogłoszenia.