Rekrutacja zagraniczna

Masz wrażenie, że w Polsce jest deficyt specjalistów w Twojej branży? Szukasz pracowników zza naszej wschodniej granicy? Potrzebujesz programisty, inżyniera, a może logistyka z Ukrainy? Sprawdź co możemy Ci zaproponować!

Od lat z sukcesami udaje nam się łączyć wysoko wykwalifikowanych specjalistów z Europy Wschodniej z topowymi firmami działającymi międzynarodowo i w Polsce. Przez ten czas staliśmy się ekspertami w dziedzinie zatrudniania cudzoziemców i wszystkich formalności jakie się z tym wiążą.

Jeżeli dopiero rozważasz powiększeniu swojego zespołu o pracowników z Ukrainy musisz wiedzieć, że jest mnóstwo pułapek, w które możesz wpaść próbując znaleźć dobrych pracowników sam, lub przy pomocy niesolidnych firm, których coraz więcej na rynku. Dlatego nie trać czasu, energii i pieniędzy na popełnianie błędów, na których my już nauczyliśmy się wszystkiego! Pozwól nam zająć się rekrutacją specjalisty, którego potrzebujesz u naszych wschodnich sąsiadów.

Najważniejsze dla Ciebie będzie to, że nasze usługi świadczymy kompleksowo. Na Ukrainie mamy rekruterów, którzy na miejscu znajdują i weryfikują specjalistów - odpowiednich dla Ciebie kandydatów. Jesteśmy w stanie sprawdzić ich doświadczenie, kwalifikacje i umiejętności oraz praktyczną znajomość języków obcych. Dostarczamy cudzoziemca do Polski i pomagamy w jego aklimatyzacji. Zapewniamy wsparcie również po zatrudnieniu kandydata w Twojej firmie, zarówno w przypadku problemów ze Strażą Graniczną, jak i Urzędami.

Jakie rozwiązanie doradzane naszym klientom jest najskuteczniejsze?

Rekomendowane przez nas rozwiązanie to podejście dwutorowe. Rozpoczynamy od szukania odpowiedniego dla Ciebie pracownika w Polsce, bo z naszego doświadczenia wynika, że wkładając odpowiednio dużo wysiłku i czasu w rekrutacje specjalisty udaje się Go znaleźć w naszym kraju.

Jeżeli nasze wysiłki szybko nie przyniosą zadowalających Cię efektów, wtedy szukamy najlepszego dla Ciebie pracownika na Ukrainie. Dlaczego to się sprawdza?

  • Rekrutacja pracowników zza naszej wschodniej granicy wiąże się ze zdecydowanie dłuższym procesem administracyjnym (obecnie okres wyrobienia wizy to ok. 3 miesiące).
  • Wreszcie, kiedy rekrutacja w Polsce się powiedzie pozyskujesz specjalistę z naszego kręgu kulturowego, bez konieczności przezwyciężania barier chociażby językowych.
  • Prowadzenie rekrutacji oraz płatność za nasze usługi są takie same zarówno przy rekrutacji specjalistów z Polski, jak i z Ukrainy.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24H

Jeśli masz już ludzi, ale nie wiesz co dalej, aby pracowali w Polsce legalnie, sprawdź naszą ofertę prowadzenia formalności związanych z pracą cudzoziemców w Polsce, w zakładce "LEGALIZACJA POBYTU CUDZOZIEMCÓW"

Kontakt

Ksenia Wilaszek
Key Account Manager

T: 728 442 549
E: k.wilaszek@tigura.pl

Szybki kontakt