Rekrutacja programistów

Zmagasz się z częstą wymianą pracowników? Martwi Cię, że nie możesz rozwijać swojej firmy jeszcze szybciej, bo brakuje Ci wykwalifikowanej załogi IT? Szukasz programistów, ale samo dodawanie ogłoszeń nie przynosi efektu? Sprawdź co możemy Ci zaproponować!

W dzisiejszych czasach proces rekrutacji w branżach specjalistycznych się odwrócił. Branża IT nie jest wyjątkiem! Mamy rynek pracownika, na którym to pracodawca musi szukać najlepszych kandydatów, bo nie ma bezrobotnych programistów.

W takiej trudnej sytuacji Tobie przyszło rekrutować Java Developera? Programistę C# czy .NET Developera?

Rekrutacja programisty to jeden z najbardziej wymagających projektów poszukiwania pracowników. Dlaczego? Po pierwsze z publikowanych ogłoszeń spływa niewiele CV, a Ci którzy aplikują często nie spełniają stawianych wymagań. Ponadto najlepsi specjaliści nie odwiedzają portali z ogłoszeniami i nie szukają pracy, bo propozycje i spersonalizowane oferty wysyłane są bezpośrednio do nich.

Zdaj się na nas, dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy brak programisty przestanie spędzać Ci sen z powiek. Współpraca z nami nie tylko pozwoli Ci obsadzić wolne wakaty, ale zrobisz to szybciej i nie rozmieniając się na drobne, bo czas, który do tej pory przeznaczałeś na szukanie najlepszego pracownika zainwestujesz w rozwój swojej firmy!Od teraz rekrutacja programistów to nie jest dłużej Twój problem.

Możemy to zarobić za Ciebie, dla Ciebie.

Dlaczego rekrutacja programistów z nami jest lepsza i szybsza?

  • Oszczędzisz czas dzięki naszej bogatej bazie zweryfikowanych kandydatów IT, gotowych zmienić pracę, bo czas to pieniądz – czym szybciej obsadzisz wolne wakaty, tym szybciej zaczniesz na nich zarabiać
  • Nic nie ryzykujesz - zapłacisz tylko w przypadku zatrudnienia pracownika - zaufali nam najlepsi w branży!
  • Skoncentrujesz się na głównej działalności firmy, a skomplikowane procesy rekrutacji powierzysz specjalistom z zewnątrz – czyli naszemu teamowi rekruterów, którzy docierają bezpośrednio do najlepszych kandydatów
  • Na każdego zatrudnionego kandydata udzielimy 4 - 6 miesięcy gwarancji i to Ty decydujesz, który plan Ci najlepiej odpowiada
  • Możesz być pewny, że znajdziemy każdego, kto spełnia Twoje wymagania dzięki naszemu wachlarzowi nieszablonowych kanałów dotarcia do wykwalifikowanych kandydatów (chodzimy na meet up’y, wykorzystujemy branżowe fora itp.).

Jeżeli szukasz pracownika i chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24h.

Kontakt

Ksenia Wilaszek
Key Account Manager

T: 728 442 549
E: k.wilaszek@tigura.pl

Szybki kontakt