Legalizacja pobytu cudzoziemców

Zatrudniasz cudzoziemców, ale formalności związane z umożliwieniem im pracy w Polsce spędzają Ci sen z powiek? Zamiast prowadzić firmę biegasz od urzędu do urzędu, żeby zdobyć niezbędne dokumenty? 

Wiemy, dlaczego. Procedura zatrudniania obcokrajowców potrafi być naprawdę skomplikowana i ciągnąca się w nieskończoność, a w gąszczu zawiłych procedur, przepisów prawnych i wymaganych złączników zgubił się już nie jeden przedsiębiorca. 

Nie musisz powtarzać tych samych błędów, pozwól naszym wykwalifikowanym i doświadczonym konsultantom zrobić to za Ciebie. Dlaczego? Nie tyko wytłumaczymy co robić konkretnie w Twojej sytuacji, ale co najważniejsze większość rzeczy zrobimy całkowicie za Ciebie.

Nie trać więcej czasu na uczenie się kolejnych przepisów, które zmieniają się jak w kalejdoskopie, po co? Skoro my już to wiemy.

Oferujemy pomoc w legalizacji pobytu obcokrajowców na podstawie pracy w Twojej firmie, w tym:

  • uzyskanie opinii starosty,
  • uzyskanie zezwolenia na pobyt i pracę – tzw. Karta Pobytu,
  • rejestracja oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy,
  • uzyskanie numeru NIP,
  • legalizacja pobytu członka rodziny cudzoziemca zatrudnionego przez twoją firmę

Nie ważne, która opcję wybierzesz, zawsze płacisz raz i wliczone w to są już opłaty skarbowe i koszty tłumaczeń.

Co zyskujesz przez współpracę z nami?

  • Zaczynamy od podstaw – poznajemy Twoje potrzeby, analizujemy sytuacje wizową Cudzoziemca i dobieramy najlepsze rozwiązanie 
  • Kompletujemy stosy potrzebnych dokumentów i dostarczamy do właściwych urzędów, Ty natomiast w tym czasie spokojnie zajmujesz się swoim biznesem
  • Monitorujemy zmiany i trzymamy rękę na pulsie – jeżeli przepisy się zmieniają wiemy o tym pierwsi, a Ty nie musisz nawet pamiętać, kiedy upływają terminy ważności obecnych zezwoleń, bo w odpowiednim momencie Ci o tym przypomnimy.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24h.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja i nabrałeś ochoty na więcej, sprawdź również naszą ofertę rekrutacji pracowników z Ukrainy, w zakładce "rekrutacja zagraniczna".

KontaktT: +48 68 380 11 81
E: info@tigura.pl

Szybki kontakt