Doradztwo

Twój zespół to Twoja inwestycja, slogan wyświechtany? Być może, ale w dobie niedoboru doświadczonych specjalistów, aktualny jak nigdy dotąd. Co więc zrobić, żeby dobrze zainwestować swoje zasoby, które długo będą procentować? Zainwestować w Ludzi – Twój najlepszy kapitał!

Biuro doradztwa personalnego Tigura oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa. Obejmuje on, szkolenia pracowników, Assessment center, Employer branding, a także doradztwo dla pracodawców.

Czemu to coś dla Ciebie?

Assessment center – Oczekujesz od kandydata nie tylko wiedzy i doświadczenia? Interesują Cię jego cechy interpersonalne, motywacje czy osobowość? Chcesz mieć możliwość porównania kilku kandydatów, którzy spełniają wymagania na dane stanowisko? To metoda właśnie dla Ciebie.

Najważniejsze korzyści:

  • Sprawdzenie kompetencji i cech, których ujawnienie na zwykłej rozmowie kwalifikacyjnej byłoby niemożliwe
  • Ocena wstępnie wybranego kandydata na tle konkurencji
  • Mniejsze ryzyko – wybrany pracownik został przetestowany w warunkach najbardziej zbliżonych do panujących w Twojej firmie

Employer branding – Chcesz zostać zasypany CV z kandydaturami najlepszych w branży, ale nie zabierzesz całej załogi na Bali?

Martwisz się, że potencjalni pracownicy Twojej firmy nie widzą jej prawdziwego ja?

Chcesz wzmocnić, poszerzyć, a może zmienić sposób postrzegania Twojej firmy na zewnątrz?

Dobra decyzja, czas na realizację, potrzebny będzie Ci do tego tylko nasz wyspecjalizowany zespół ekspertów. Ich wiedza i doświadczenie przeprowadzą Cię przez cały proces budowania wizerunku firmy, w tym:

  • Diagnoza EVP (Employer Value Proposition)
  • Zidentyfikowanie kluczowych grup docelowych i dopasowanych do nich narzędzi
  • Stworzenie kampanii promocyjnej w tym banery, layouty, filmy rekrutacyjne itp.

A Ty będziesz mógł spokojnie patrzyć jak Twoja firma staje się najlepszym i niepowtarzalnym miejscem pracy, o jakim kandydaci marzą pisząc swoje CV.

Dodatkowo na Twoje życzenie możemy zaproponować Ci również badanie wizerunku firmy wśród studentów i absolwentów uczelni, warsztaty, Coaching i na co tylko wpadnie nasz zespół specjalistów.

Co jest najważniejsze, nie ważne które z rozwiązań wybierzesz, każde zostanie przygotowane specjalnie dla Ciebie i dopasowane do Twoich możliwości. Nie działamy na utartych schematach i nie powielamy pomysłów, tworzymy nowe unikatowe rozwiązania, które przekonają Cię, że warto wiedzieć więcej.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24h.

Kontakt

Ksenia Wilaszek
Key Account Manager

T: 728 442 549
E: k.wilaszek@tigura.pl

Szybki kontakt