For Candidates

Uważasz, że to praca powinna szukać ciebie, a nie odwrotnie? Zaufaj nam, a tak właśnie będzie. Poniżej znajdziesz najpoważniejsze oferty renomowanych pracodawców dla prawdziwych ekspertów.

Let's stay in touch!

Send us your CV, and when there is something that meets your expectations,
we'll let you know!

 • Gorąco polecam firmę Tigura sp. z o. o., rekrutacja na bardzo wysokim poziomie, zespół z fachową wiedzą i właściwym podejściem. Bardzo miło wspominam współpracę.

  Mikołaj Walczak

  Magister Farmacji
 • …Od 15 lat pracowałem w jednej firmie, nie myślałem o zmianie pracy. Dzięki Tigura Sp. z o. o. dowiedziałem się, że mogę zarabiać 2 razy więcej…

  Waldemar Stępień

  Administrator Systemów
 • Dzięki Tigura Sp. z o. o.  znalazłem swoją pierwsza pracę i to od razu w bardzo dobrej firmie na świetnych warunkach. Dziękuję :)

  Sebastian Kamiński

  Junior Java Developer
 • Zespół Tigura to fachowa i miła obsługa, zmieniać z nimi pracę to przyjemność. Polecam współpracę szczególnie z Panią Manager Iloną Kwiecień.

  Joanna Zielińska

  Key Account Manager
 • …Na każdym etapie rekrutacji byłem terminowo o wszystkim informowany, Rekruter rzetelnie podchodził do wszystkich spraw. Mogłem liczyćna pomoc, wsparcie i cenne wskazówki. Polecam firmę Tigura, z którą miałem przyjemność współpracować w tym roku.

  Bartosz Kabat

  .NET Developer