PROJECT ENGINEER

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej usługi w zakresie metrologii przemysłowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra (lub inna lokalizacja: praca zdalna) + Europa/USA

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i instalacja systemów robotycznych w oparciu o wizję maszynową;
  • Uruchamianie systemów widzenia maszynowego;
  • Utrzymanie istniejących systemów przetwarzania obrazów;
  • Prowadzenie badań wstępnych i wykonalności;
  • Podróże służbowe (Europa, USA).

OCZEKIWANIA:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne, mechatronika, automatyka i robotyka);
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (stanowią 70%);
  • Wiedza z zakresu komunikacji PLC;
  • Komunikatywność.

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikaty: Kuka, ABB, Fanuc.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja-it@tigura.pl z dopiskiem Project Engineer Zielona Góra/Niemcy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).