Node.js Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej platformy do cyfrowej obróbki obrazów, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: 4500 PLN brutto (UoP)

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie bibliotek i kodu wielokrotnego użytku;
  • Tworzenie mikrokontrolerów Docker’a;
  • Usprawnianie narzędzi i procesów wykorzystywanych w codziennej pracy;
  • Wprowadzanie rozwiązań służących przechowywaniu i zabezpieczaniu danych;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia w rozwijaniu aplikacji przy użyciu Node.js;
  • Doświadczenie jako Full Stack developer;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne i pokrewne);
  • Płynna znajomość języka angielskiego.

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza w zakresie Dokcer’a i architektury mikroserwisów;
  • Wiedza w zakresie MongoDB.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Nowoczesne biuro i wysokiej jakości sprzęt;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja-it@tigura.pl  z dopiskiem Node.js Developer

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

3752