Inżynier Procesu

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – znanego producenta wyrobów elektronicznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (bliskie okolice)

Opis stanowiska:

  • Definiowanie specyfikacji technicznej i wymagań dla procesów produkcyjnych;
  • Planowanie, wdrażanie i rozwijanie procesów produkcyjnych;
  • Dbanie o jakość procesów i zapobieganie niezgodnościom;
  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych zgodnie z zasadami BHP;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej w języku angielskim.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość sterowników PLC;
  • Praktyczna znajomość w zakresie wdrażania systemów wizyjnych;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: automatyka i robotyka, mechanika, elektronika);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bogaty pakiet benefitów socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, szkolenia, dopłata do wakacji itd.);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@tigura.pl  z dopiskiem Process Engineer

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).